Przejdź do głównej zawartości

Dodatki do gazet #4

Czas na dawno nie widzianą serię na blogu, czyli dodatki do gazet część IV. W tym poście pojawią się: dużo filmów, kilka książek i inne dodatki :)

Post będzie dość długi, bo dawno nie robiłam dodatków i ich się trochę nazbierało. Więc wstęp króciutki. Zapraszam do postu z dodatkami :)I. Kalendarze

1) W magazynie "Kropka TV" sprzedawanym w biedronce można znaleźć fajny kalendarz kulinarnym za 4,99 zł

2) "Elle" - grudniowy numer jest z kalendarzem za 21,99 zł


II. Filmy

1. "Gala" z filmami (do wyboru) za 29,99 zł2. Shape z dvd (ćwiczeniami na dvd) za 11,99 zł

3. "Elle" z filmem na DVD za 29,99 zł
III. Książki

1. Znów "Gala" lecz tym razem z książkami za:

a) 6,99 zł z:

b) 19,99 zł z:


2) "Be Active" z książką za 19,49 złIV. Ryciny

1. "Sielskie życie" za 9,99 zł z ryciną gwiazdy betlemiejskiejV. Dla dzieci - pomyślałam, że gazetki z dodatkami typowo dla dzieci też powinny się w tej serii znaleźć. :)

1. TVP ABC z książeczką i zabawką

oraz jest też zestaw 2 TVP ABC, książka z serii Moje Ciało, puzzle, klocki za 9,99 zł

2) Lego Ninjago Master of Spinjitzu Magazyn za 9,99 zł z klockami Wyjątkowy piracki myśliwiec

3) Tip The Mouse Wydanie Specjalne z pluszową zabawką za 19,99 zł

4) Nick Jr Magazyn za 14,99 z dodatkiem kolorowanka oraz kredki i pionki

5) Kasia and Mim Mim Magazyn za 9,99 zł z odcinkiem serialu i mimiluśnym zestawem do pisania

VI. Kosmetyki

1) "Elle" - grudniowe wydanie można również kupić z cieniem Inglot z kolekcji What a spice  za 12,99 zł

2) "Avanti" natomiast można znaleźć suchy szampon Batiste 50 ml za 6,99 zł

3) "Face and Look" z dodatkiem  błyszczyk Delia oraz próbka zapachu Pan Drwal za 4,99 złNastępne dodatki do gazet już wkrótce :)
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dodatki do gazet #1 oraz zapowiedzi

Prawdziwym życiowym wyzwaniem jest szukanie promocji, tańszych rzeczy, konkursów czy dodatków. Robimy to w sklepach, buszując w internecie czy wchodząc do kiosków. Szukamy okazji.

Jedne z nich można znaleźć kupując ulubione lub mniej lubiane gazetki. Ja co jakiś czas będę pisać, co można znaleźć w kioskach. Niestety, na pewno nie będzie to wszystko, chyba, że czasem ktoś mi coś podpowie. :)

W dzisiejszym poście skupię się na gazetkach z książkami, ale znajdzie się też kilka z filmami oraz jedna z kalendarzem. Zapraszam.

O książce - "S.Q.U.A.T. Eksperyment"

Autor: Konrad Kuśmirak
Wydawnictwo:  Czwarta Strona
gatunek: fantastyka, fantasy, science fiction
Ilość stron: 384
rok wydania: 2016


(...) żeński umysł posiada jedną cechę, której nie ma męski - niezwykle rozwiniętą intuicję i empatię, zdolność wyczuwania emocji i wczuwania się w nie.
Na pewno ma dwa duże plusy: wciąga i szybko się ją czyta. Można ją przeczytać w ciągu jednego dnia i czytać zapominając o jedzeniu, piciu i innych ważniejszych sprawach.

Nie znam pierwszego tomu cyklu S.Q.U.A.T., przez co na początku miałam problem z zrozumieniem wydarzeń, czy też wypadków. Jednak później było trochę wyjaśnień odnośnie Rozbłysku, wojny, co pozwoliło mi zrozumieć ten świat.

Wydaje mi się, że gdzieś już spotkałam się z pomysłem, że postapokaliptyczna planeta nie jest przyjaznym miejscem dla ludzi, którzy chcieliby normalnie sobie żyć. Nie wiem, chyba w jakimś filmie był taki pomysł. W takim świecie rządziła anarchia i nikt nie mógł czuć się bezpiecznie. Tak właśnie jest w tej książce. Lecz…

Dodatki do gazet #2

Pierwotnie posty z cyklu "dodatki do gazet" miały być pisane raz na tydzień. Jednak w tym tygodniu muszą pojawić się dwa takie posty, bowiem na pierwszy raz nie dałam rady wszystkiego dopisać. Dlatego dzisiaj jeszcze kilka gazet z dodatkami, podzielonymi jak wczoraj tematycznie.