Przejdź do głównej zawartości

Wishlista - PotteromaniaPostanowiłam robić sobie co miesiąc wishlistę, czyli listę z produktami, które chciałabym mieć ( i być może pewnego dnia mieć będę).


Moja pierwsza wishlista poświęcona będzie Harremu Potterowi. A zatem zapraszam...1.  Seria książek.

źródło

Wszystkie tomy z cyklu przeczytałam. Pożyczyłam je od kolegi i w ciągu kilku dni je pochłonęłam. 

Od tamtego czasu marzy mi się mieć na półce wszystkie tomy Harrego Pottera. Być może sobie je kupię jako świąteczny prezent... być może.

2. "Harry Potter i przeklęte dziecko"

Źródło
Wiem, widziałam opinie, że książka jest kiepska. Jednak chciałabym ją kupić, przeczytać, wyrobić sobie na jej temat zdanie. 


3. Kolorowanki

Źródło

Źródło
Źródło
Źródło
   Uwielbiam kolorować. Mam kalendarz, w którym są też kolorowanki. Mam jedną kolorowankę dla dorosłych. I marzy mi się mieć wszystkie kolorowanki z serii Harry Potter.


4. Dzienniki Harry Potter

Źródło

Źródło
Mogłyby służyć jako bullet journal albo sekretniki, lub miejsce na przepisy. 

Choć u mnie rzeczywiście służyłby jako coś ala bullet journal. Byłoby to miejsce na notatki, listy, plany, wydarzenia itp. 


Na tym zakończę mój post. Za miesiąc pojawi się następna wishlista z całkiem innymi rzeczami. :) Do zobaczenia :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dodatki do gazet #1 oraz zapowiedzi

Prawdziwym życiowym wyzwaniem jest szukanie promocji, tańszych rzeczy, konkursów czy dodatków. Robimy to w sklepach, buszując w internecie czy wchodząc do kiosków. Szukamy okazji.

Jedne z nich można znaleźć kupując ulubione lub mniej lubiane gazetki. Ja co jakiś czas będę pisać, co można znaleźć w kioskach. Niestety, na pewno nie będzie to wszystko, chyba, że czasem ktoś mi coś podpowie. :)

W dzisiejszym poście skupię się na gazetkach z książkami, ale znajdzie się też kilka z filmami oraz jedna z kalendarzem. Zapraszam.

O książce - "S.Q.U.A.T. Eksperyment"

Autor: Konrad Kuśmirak
Wydawnictwo:  Czwarta Strona
gatunek: fantastyka, fantasy, science fiction
Ilość stron: 384
rok wydania: 2016


(...) żeński umysł posiada jedną cechę, której nie ma męski - niezwykle rozwiniętą intuicję i empatię, zdolność wyczuwania emocji i wczuwania się w nie.
Na pewno ma dwa duże plusy: wciąga i szybko się ją czyta. Można ją przeczytać w ciągu jednego dnia i czytać zapominając o jedzeniu, piciu i innych ważniejszych sprawach.

Nie znam pierwszego tomu cyklu S.Q.U.A.T., przez co na początku miałam problem z zrozumieniem wydarzeń, czy też wypadków. Jednak później było trochę wyjaśnień odnośnie Rozbłysku, wojny, co pozwoliło mi zrozumieć ten świat.

Wydaje mi się, że gdzieś już spotkałam się z pomysłem, że postapokaliptyczna planeta nie jest przyjaznym miejscem dla ludzi, którzy chcieliby normalnie sobie żyć. Nie wiem, chyba w jakimś filmie był taki pomysł. W takim świecie rządziła anarchia i nikt nie mógł czuć się bezpiecznie. Tak właśnie jest w tej książce. Lecz…

Dodatki do gazet #2

Pierwotnie posty z cyklu "dodatki do gazet" miały być pisane raz na tydzień. Jednak w tym tygodniu muszą pojawić się dwa takie posty, bowiem na pierwszy raz nie dałam rady wszystkiego dopisać. Dlatego dzisiaj jeszcze kilka gazet z dodatkami, podzielonymi jak wczoraj tematycznie.