Przejdź do głównej zawartości

Dodatki do gazet #3 i zapowiedzi

Dzisiejsze dodatki do gazet rozpocznę od zapowiedzi, bowiem pod koniec roku każdy szuka kalendarzy, a w pewnej biedronkowej gazetce będą takowe. Może kogoś one zainteresują. Sama zresztą jeszcze szukam swojego idealnego kalendarza i nie wiem, czy to właśnie nie będzie ten z "Moich smaków życia". Choć pewna nie jestem, bowiem oferta jest duża.

Na 2016 rok miałam kalendarz, który też był kolorowanką. Powiem szczerze, że choć kolorowanie wydawało się fajną opcją, to jednak czas mi nie pozwolił na co tygodniowe malowanie obrazka, przez co jeszcze dużo w kalendarzu zostało mi do kolorowania. Teraz więc szukam normalnego, fajnego kalendarza, który sprawi, że go od pierwszego wejrzenia pokocham (a miłość trwać będzie cały 2017 rok :D ).ZAPOWIEDZI:

1. "Moje smaki życia" - biedronka gazetka z kalendarzem. Będzie można ją nabyć od 21 listopada (wydanie grudniowe) tylko w sklepach biedronka. Ceny jeszcze nie znam.DODATKI, które już można znaleźć w sklepach:

I. Książki:

1. "Claudia" - ostatnio pisałam, że w najnowszej Claudii są kalendarze. Lecz ostatnio będąc w kiosku zobaczyłam, że Claudię można kupić też książką do kolorowania. Może ktoś się skusi? :)

Źródło

Cena gazetki z kalendarzem to 16,99 zł

2. "Cogito" - gazeta dla uczniów. A w niej można znaleźć książkę młodzieżową. Pierwszy tom

Źródło
Cena gazetki z książką to 14,99 zł

3. "Cienie i blaski" również z książką, ale z gatunku Harlequi czy też romansu. 
 
Źródło
Cena 8,99 zł

4. "Dziecko" - magazyn dla kobiet, które planują bądź też już mają malutkie dziecko, jest z książeczką dla dzieci:
Źródło
Cena gazetki z książeczką to 6,99 zł


5. "Magnolia" - magazyn o roślinach, ogrodach jest z dwoma częściami na temat ziół.

Źródło
Cena: 7,99 zł


W tym tygodniu to już na tyle. Niedługo pojawią się następne posty z tej serii. 

Pozdrawiam :)


Komentarze

  1. Seria bardzo ciekawa, będę śledzić... Ceny bardzo atrakcyjne, więc warto na coś się skusić :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Dodatki do gazet #1 oraz zapowiedzi

Prawdziwym życiowym wyzwaniem jest szukanie promocji, tańszych rzeczy, konkursów czy dodatków. Robimy to w sklepach, buszując w internecie czy wchodząc do kiosków. Szukamy okazji.

Jedne z nich można znaleźć kupując ulubione lub mniej lubiane gazetki. Ja co jakiś czas będę pisać, co można znaleźć w kioskach. Niestety, na pewno nie będzie to wszystko, chyba, że czasem ktoś mi coś podpowie. :)

W dzisiejszym poście skupię się na gazetkach z książkami, ale znajdzie się też kilka z filmami oraz jedna z kalendarzem. Zapraszam.

O książce - "S.Q.U.A.T. Eksperyment"

Autor: Konrad Kuśmirak
Wydawnictwo:  Czwarta Strona
gatunek: fantastyka, fantasy, science fiction
Ilość stron: 384
rok wydania: 2016


(...) żeński umysł posiada jedną cechę, której nie ma męski - niezwykle rozwiniętą intuicję i empatię, zdolność wyczuwania emocji i wczuwania się w nie.
Na pewno ma dwa duże plusy: wciąga i szybko się ją czyta. Można ją przeczytać w ciągu jednego dnia i czytać zapominając o jedzeniu, piciu i innych ważniejszych sprawach.

Nie znam pierwszego tomu cyklu S.Q.U.A.T., przez co na początku miałam problem z zrozumieniem wydarzeń, czy też wypadków. Jednak później było trochę wyjaśnień odnośnie Rozbłysku, wojny, co pozwoliło mi zrozumieć ten świat.

Wydaje mi się, że gdzieś już spotkałam się z pomysłem, że postapokaliptyczna planeta nie jest przyjaznym miejscem dla ludzi, którzy chcieliby normalnie sobie żyć. Nie wiem, chyba w jakimś filmie był taki pomysł. W takim świecie rządziła anarchia i nikt nie mógł czuć się bezpiecznie. Tak właśnie jest w tej książce. Lecz…

Dodatki do gazet #2

Pierwotnie posty z cyklu "dodatki do gazet" miały być pisane raz na tydzień. Jednak w tym tygodniu muszą pojawić się dwa takie posty, bowiem na pierwszy raz nie dałam rady wszystkiego dopisać. Dlatego dzisiaj jeszcze kilka gazet z dodatkami, podzielonymi jak wczoraj tematycznie.