Przejdź do głównej zawartości

Dodatki do gazet #1 oraz zapowiedzi

Prawdziwym życiowym wyzwaniem jest szukanie promocji, tańszych rzeczy, konkursów czy dodatków. Robimy to w sklepach, buszując w internecie czy wchodząc do kiosków. Szukamy okazji.

Jedne z nich można znaleźć kupując ulubione lub mniej lubiane gazetki. Ja co jakiś czas będę pisać, co można znaleźć w kioskach. Niestety, na pewno nie będzie to wszystko, chyba, że czasem ktoś mi coś podpowie. :)

W dzisiejszym poście skupię się na gazetkach z książkami, ale znajdzie się też kilka z filmami oraz jedna z kalendarzem. Zapraszam.I. Książki

Uwielbiam szukać gazet z ciekawymi książkami. Czasem jak mnie jakaś zaciekawi, to z chęcią ją kupię. Będąc wczoraj zobaczyłam takie dodatki:

1. "Prawdziwe życie" - gazetka w cyklu "Z życia wzięte", czyli opowieści oparte na faktach. Teraz można ją kupić z książką:
Źródło


Cena gazetki z książką to 8,99 zł. Książki nie czytałam, gazetki nie kupiłam, choć wciąż się nad nią waham. Jednak póki co zdecydowałam, że lepiej nie kupować tomów późniejszych jeśli nie mam i nie czytałam początkowych (chociaż nie powiem, że takowych książek nie posiadam). A "Torebki i strzelanina" to tom III.


2. "Pani domu" ma ostatnio serię książek z dreszczykiem. Pojawia się ona co dwa tygodnie. Kilka książek już z tej serii posiadam. Teraz nie kupowałam, gdyż w moim kioski były tomy VI, VII, a niestety na razie nie chce rozpoczynać nowej serii.

 "Pani domu z książką kosztuje 12,99 zł.

3. "Poradnik domowy" widziałam z dwiema książkami do wyboru
:
Źródło

"Historia snów" szczerze mnie zaciekawiła. Lubię poznawać historyczne znaczenie snów, jakie sny odgrywały rolę w dawnych czasach. Jednak cena gazetki z książką to 16,99 zł. A ja zauważyłam drugą ciekawą książkę, którą musiałam kupić i to trochę taniej:Gazetka z książką "Pamięc absolutna" kosztuje tylko 9,99 zł. A poznać biografię tego autora... oj,dla mnie rewelacja. I już wiem też, że kupię następny numer Poradnika domowego, ale o tym w zapowiedziach na końcu. :)

4. "Cosmopolitan" - w gazetce dla kobiet również możemy znaleźć książkę, jednak ja wolałam ją omijać szerokim łukiem.

Źródło
Gazetka z książką kosztuje 7,99 zł.
5. "Gala" z książeczką za 7,99 zł

II. Filmy

1. "Focus". W moim kiosku focus miał dwa filmy do wyboru. Jeden to jeszcze z poprzedniego miesiąca się zachował, drugi już nowy magazyn z innym filmem.

Październikowe wydanie:
Źródło
Za to w listopadowym znajdziemy:
Źródło

Za magazyn z filmem zapłacimy 29,99 zł

Pamiętam jeszcze jak czasem dołożyli książkę do magazynu. Takim sposobem z Focucsem Historią zakupiłam książkę o seryjnych mordercach - świetna książka, polecam :)

2. "Gala" - magazyn o gwiazdach, w którym też znajdziemy film.
Źródło
Można ją zakupić za 29,99 zł

3. "Viva" też o gwiazdach i też z filmem:
Źródło
Za 29,99 złIII.. Kosmetyki i dodatki ubraniowe.

1. "Party" za 5,99 zł z czapką
Źródło
2. "Gamour" z tonikiem do twarzy za 9,99 zł
ŹródłoIV. Kalendarze

1. "Claudia" z kalendarzem za 11,99 zł
Źródło

V. Zapowiedzi

1. Poradnik domowy - grudniowe wydanie, które będzie można nabyć od 10 listopada. W nim możemy znaleźć takie dodatki jak:

Kalendarz kulinarny na 2017 rok


lub z książkami:
Źródło
Źródło

Źródło


ŹródłoNastępny post z tej serii już wkrótce :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

O książce - "Gwiazda babilonu"

Star of Babylon

Autor: Barbara Wood
Wydawnictwo: Książnica
gatunek: literatura współczesna
Ilość stron: 325
rok wydania: 2007- Fiat lux - odczytała Candice. - Niech się stanie światło.
I ostatnia książka Barbary Wood, którą posiadam w swoich zbiorach. Raczej już będziemy się omijać, chyba, że przypadkiem (bo koleżanka będzie miała i pożyczy) sięgnę po jakąś inną. Kupować książek Barbary Wood nie zamierzam.

"Gwiazda Babilonu" to historia dwójki bohaterów, którzy muszą rozwiązać archeologiczną zagadkę. Powieść zaczyna się od wypadku pewnego profesora, który odkrył pewną tajemnicę. Przed swoją śmiercią poprosił, by Candice i Glenn dokończyli to, co on rozpoczął. Przez co dość często znajdują się w kłopotach.

Książka jest połączeniem kilku gatunków. Znajdziemy w niej wątek kryminalny, romantyczny, a nawet elementy książek historycznych. Są sekrety, tajemnicza organizacja i duża dawka archeologii.

Główni bohaterowie to Candice, która jest archeologiem mającym trudności w znalezie…

O książce - "O czym nigdy nie powiedziała ci matka"

Things Your Mother Never Told You

Autor: Olivia Lichtenstein
Wydawnictwo: Świat Książki
gatunek: literatura współczesna
Ilość stron: 365
rok wydania: 2011

Nie można wyrzucać rzeczy tylko dlatego, że są zepsute; zawsze można je naprawić.
Główną bohaterką jest Ros - kobieta, która ma dość trudne relacje z matką. Akcja rozpoczyna się wtedy, gdy matka Ros umiera.

Lektura jest ciekawa. Łatwo jest się wciągnąć w fabułę. Często również pojawia się uśmiech na twarzy, ponieważ, choć tematyka jest trudna, to jednak nie brakuje wątków humorystycznych.

Najważniejszym wątkiem jest przeszłość Lilian - matki Ros. Na nim skupia się Ros, on pozwala odkryć wiele sekretów, które matka przed nią skrywała. On również pozwala wyzwolić Ros z trudnej przeszłości i teraźniejszości. Dzięki niemu Ros mogła rozpocząć nowe życie. 

Przeszłość Lilian wywoła szok na twarzy nie tylko Ros, ale i każdego czytelnika. To jest jeden z głównych powodów, dla których warto poznać książkę.

Powiem szczerze, że byłam sceptycznie…

O książce - "Roland"

The Gunslinger

Autor: Stephen King
Wydawnictwo: Albatros
gatunek: fantastyka, fantasy, science fiction
Ilość stron: 320
rok wydania: 2015

- Idź więc, są światy inne niż ten.
Sięgnęłam po tę książkę ze względu na człowieka w czerni. Człowieka, którego spotkałam po raz pierwszy w książce "Pod kopułą". Lecz było mi go mało. Wiedziałam, że jest to postać tajemnicza, która posiada pewnego rodzaju moce. Za to nie wiedziałam, skąd pochodzi. Wciąż nie wiem, choć pewna jestem jednego... nie jest nikim dobrym.

Człowiek w czerni mnie fascynuje. Lecz to nie on jest głównym bohaterem tomu pierwszego "Mrocznej wieży".

Głównym bohaterem jest Roland. Rewolwerowiec przemierza świat spotykając różne postacie po drodze, by dogonić człowieka w czerni. Tylko on może pomóc Rolandowie dostać się do Mrocznej wieży. Miejsca, które posiada ogromną moc.

Roland jest ciekawym bohaterem, który obrał sobie pewien cel i z tego, co zauważyłam w tym tomie, jest w stanie zrobić wszystko, by cel ten o…