Przejdź do głównej zawartości

Dodatki do gazet #1 oraz zapowiedzi

Prawdziwym życiowym wyzwaniem jest szukanie promocji, tańszych rzeczy, konkursów czy dodatków. Robimy to w sklepach, buszując w internecie czy wchodząc do kiosków. Szukamy okazji.

Jedne z nich można znaleźć kupując ulubione lub mniej lubiane gazetki. Ja co jakiś czas będę pisać, co można znaleźć w kioskach. Niestety, na pewno nie będzie to wszystko, chyba, że czasem ktoś mi coś podpowie. :)

W dzisiejszym poście skupię się na gazetkach z książkami, ale znajdzie się też kilka z filmami oraz jedna z kalendarzem. Zapraszam.I. Książki

Uwielbiam szukać gazet z ciekawymi książkami. Czasem jak mnie jakaś zaciekawi, to z chęcią ją kupię. Będąc wczoraj zobaczyłam takie dodatki:

1. "Prawdziwe życie" - gazetka w cyklu "Z życia wzięte", czyli opowieści oparte na faktach. Teraz można ją kupić z książką:
Źródło


Cena gazetki z książką to 8,99 zł. Książki nie czytałam, gazetki nie kupiłam, choć wciąż się nad nią waham. Jednak póki co zdecydowałam, że lepiej nie kupować tomów późniejszych jeśli nie mam i nie czytałam początkowych (chociaż nie powiem, że takowych książek nie posiadam). A "Torebki i strzelanina" to tom III.


2. "Pani domu" ma ostatnio serię książek z dreszczykiem. Pojawia się ona co dwa tygodnie. Kilka książek już z tej serii posiadam. Teraz nie kupowałam, gdyż w moim kioski były tomy VI, VII, a niestety na razie nie chce rozpoczynać nowej serii.

 "Pani domu z książką kosztuje 12,99 zł.

3. "Poradnik domowy" widziałam z dwiema książkami do wyboru
:
Źródło

"Historia snów" szczerze mnie zaciekawiła. Lubię poznawać historyczne znaczenie snów, jakie sny odgrywały rolę w dawnych czasach. Jednak cena gazetki z książką to 16,99 zł. A ja zauważyłam drugą ciekawą książkę, którą musiałam kupić i to trochę taniej:Gazetka z książką "Pamięc absolutna" kosztuje tylko 9,99 zł. A poznać biografię tego autora... oj,dla mnie rewelacja. I już wiem też, że kupię następny numer Poradnika domowego, ale o tym w zapowiedziach na końcu. :)

4. "Cosmopolitan" - w gazetce dla kobiet również możemy znaleźć książkę, jednak ja wolałam ją omijać szerokim łukiem.

Źródło
Gazetka z książką kosztuje 7,99 zł.
5. "Gala" z książeczką za 7,99 zł

II. Filmy

1. "Focus". W moim kiosku focus miał dwa filmy do wyboru. Jeden to jeszcze z poprzedniego miesiąca się zachował, drugi już nowy magazyn z innym filmem.

Październikowe wydanie:
Źródło
Za to w listopadowym znajdziemy:
Źródło

Za magazyn z filmem zapłacimy 29,99 zł

Pamiętam jeszcze jak czasem dołożyli książkę do magazynu. Takim sposobem z Focucsem Historią zakupiłam książkę o seryjnych mordercach - świetna książka, polecam :)

2. "Gala" - magazyn o gwiazdach, w którym też znajdziemy film.
Źródło
Można ją zakupić za 29,99 zł

3. "Viva" też o gwiazdach i też z filmem:
Źródło
Za 29,99 złIII.. Kosmetyki i dodatki ubraniowe.

1. "Party" za 5,99 zł z czapką
Źródło
2. "Gamour" z tonikiem do twarzy za 9,99 zł
ŹródłoIV. Kalendarze

1. "Claudia" z kalendarzem za 11,99 zł
Źródło

V. Zapowiedzi

1. Poradnik domowy - grudniowe wydanie, które będzie można nabyć od 10 listopada. W nim możemy znaleźć takie dodatki jak:

Kalendarz kulinarny na 2017 rok


lub z książkami:
Źródło
Źródło

Źródło


ŹródłoNastępny post z tej serii już wkrótce :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Przedłużyć lato....

Zanim przejdę do głównego tematu, na początek się pochwalę. Dostałam się do kampanii Le Petit Marseillais i miałam przyjemność testować żel pod prysznic o zapachu truskawki.

Poza testowaniem i dzieleniem się z opinią, na testerki były przygotowane zadania. Jednym z nich jest opisanie na blogu, w jaki sposób radzę sobie z przemijającym latem. Pomyślałam, że zrobię to razem z krótką opinią o produkcie.

Zacznę jednak od głównego tematu, czy co robię, by przedłużyć lato.


#1 Zimne napoje, ciepłe lody i mój słodki kubek - słoik.
Mój słoik - kubek zdecydowanie kojarzy mi się z latem. Dlatego też jeszcze do tej pory piję w nim, by poczuć letnie, wakacyjne wspomnienia. Zdecydowanie to mój sposób nr jeden na przedłużenie lata.

#2 Książki.
Uwielbiam czytać, co widać zresztą na blogu. Dlatego też w taki sposób również przedłużam sobie lato. Po prostu wybieram lektury, których akcja rozgrywa się w ciepłych porach roku lub na ciepłych kontynentach. Już samo czytanie sprawia, że jest mi cieplej i w w…

O książce - "Przeklęta laleczka"

Autor: Ewa Rajter
Wydawnictwo: Jaguar
gatunek: thriller, sensacja, kryminał
Ilość stron: 290
rok wydania: 2016
Czasem, wędrując przez cudze życie, można się dowiedzieć czegoś o sobie.


Meksyk - państwo, które chyba każdy kojarzy z seriali, filmów. To tam rozgrywa się akcja książki Ewy Rajter.

Głównymi bohaterami są Polacy, którzy w jakiś niesamowity sposób wplątują się w pełną akcji i intryg przygodę.

Miejsce: hotel Camino Real w Cancun. Tam mieszkają wszyscy bohaterowie. Tam też ginie jedna turystka.

Jest też Mario Rodriguez - z pozoru skomplikowany człowiek, który przez jednych uważany jest za gangstera, przez innych za biznesmena. Bardzo łatwo już na początkowych stronach odkryć, kim on jest tak naprawdę.

Tak naprawdę w powieści poznajemy historie kilku bohaterów.

Agata jest dziennikarką, która ma przeprowadzić wywiad z pewną biznesmenem. Taa,z Mariem. Poza Agatą jest jeszcze jej zespół, który pomaga w wywiadzie, czyli gość od kamery, kierowca, tłumacz. Każdy z nich jest inny. Jedna…

Dodatki do gazet #2

Pierwotnie posty z cyklu "dodatki do gazet" miały być pisane raz na tydzień. Jednak w tym tygodniu muszą pojawić się dwa takie posty, bowiem na pierwszy raz nie dałam rady wszystkiego dopisać. Dlatego dzisiaj jeszcze kilka gazet z dodatkami, podzielonymi jak wczoraj tematycznie.