Przejdź do głównej zawartości

Dodatki do gazet #1 oraz zapowiedzi

Prawdziwym życiowym wyzwaniem jest szukanie promocji, tańszych rzeczy, konkursów czy dodatków. Robimy to w sklepach, buszując w internecie czy wchodząc do kiosków. Szukamy okazji.

Jedne z nich można znaleźć kupując ulubione lub mniej lubiane gazetki. Ja co jakiś czas będę pisać, co można znaleźć w kioskach. Niestety, na pewno nie będzie to wszystko, chyba, że czasem ktoś mi coś podpowie. :)

W dzisiejszym poście skupię się na gazetkach z książkami, ale znajdzie się też kilka z filmami oraz jedna z kalendarzem. Zapraszam.I. Książki

Uwielbiam szukać gazet z ciekawymi książkami. Czasem jak mnie jakaś zaciekawi, to z chęcią ją kupię. Będąc wczoraj zobaczyłam takie dodatki:

1. "Prawdziwe życie" - gazetka w cyklu "Z życia wzięte", czyli opowieści oparte na faktach. Teraz można ją kupić z książką:
Źródło


Cena gazetki z książką to 8,99 zł. Książki nie czytałam, gazetki nie kupiłam, choć wciąż się nad nią waham. Jednak póki co zdecydowałam, że lepiej nie kupować tomów późniejszych jeśli nie mam i nie czytałam początkowych (chociaż nie powiem, że takowych książek nie posiadam). A "Torebki i strzelanina" to tom III.


2. "Pani domu" ma ostatnio serię książek z dreszczykiem. Pojawia się ona co dwa tygodnie. Kilka książek już z tej serii posiadam. Teraz nie kupowałam, gdyż w moim kioski były tomy VI, VII, a niestety na razie nie chce rozpoczynać nowej serii.

 "Pani domu z książką kosztuje 12,99 zł.

3. "Poradnik domowy" widziałam z dwiema książkami do wyboru
:
Źródło

"Historia snów" szczerze mnie zaciekawiła. Lubię poznawać historyczne znaczenie snów, jakie sny odgrywały rolę w dawnych czasach. Jednak cena gazetki z książką to 16,99 zł. A ja zauważyłam drugą ciekawą książkę, którą musiałam kupić i to trochę taniej:Gazetka z książką "Pamięc absolutna" kosztuje tylko 9,99 zł. A poznać biografię tego autora... oj,dla mnie rewelacja. I już wiem też, że kupię następny numer Poradnika domowego, ale o tym w zapowiedziach na końcu. :)

4. "Cosmopolitan" - w gazetce dla kobiet również możemy znaleźć książkę, jednak ja wolałam ją omijać szerokim łukiem.

Źródło
Gazetka z książką kosztuje 7,99 zł.
5. "Gala" z książeczką za 7,99 zł

II. Filmy

1. "Focus". W moim kiosku focus miał dwa filmy do wyboru. Jeden to jeszcze z poprzedniego miesiąca się zachował, drugi już nowy magazyn z innym filmem.

Październikowe wydanie:
Źródło
Za to w listopadowym znajdziemy:
Źródło

Za magazyn z filmem zapłacimy 29,99 zł

Pamiętam jeszcze jak czasem dołożyli książkę do magazynu. Takim sposobem z Focucsem Historią zakupiłam książkę o seryjnych mordercach - świetna książka, polecam :)

2. "Gala" - magazyn o gwiazdach, w którym też znajdziemy film.
Źródło
Można ją zakupić za 29,99 zł

3. "Viva" też o gwiazdach i też z filmem:
Źródło
Za 29,99 złIII.. Kosmetyki i dodatki ubraniowe.

1. "Party" za 5,99 zł z czapką
Źródło
2. "Gamour" z tonikiem do twarzy za 9,99 zł
ŹródłoIV. Kalendarze

1. "Claudia" z kalendarzem za 11,99 zł
Źródło

V. Zapowiedzi

1. Poradnik domowy - grudniowe wydanie, które będzie można nabyć od 10 listopada. W nim możemy znaleźć takie dodatki jak:

Kalendarz kulinarny na 2017 rok


lub z książkami:
Źródło
Źródło

Źródło


ŹródłoNastępny post z tej serii już wkrótce :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

O książce - "Demon luster"

Autor: Martyna Raduchowska
Wydawnictwo: Uroboros
gatunek: fantastyka, fantasy, science fiction
Ilość stron: 416
rok wydania: 2018


Ona jest niezniszczalna. Wrzucisz taką do wulkanu, to ci pamiątki przyniesie.
Tradycyjnie swoją przygodę z cyklem Szamanka od umarlaków rozpoczęłam od tomu drugiego. I choć przy lekturze przypuszczałam, iż mogło być coś wcześniej, to jednak wolałam lekturę poznać do końca, a później przekonać się, czy rzeczywiście było coś wcześniej.

Od razu mogę napisać, iż z całą pewnością przeczytam tom pierwszy. Zresztą, mogę też obiecać, że jeśli kiedyś powstaną tomy następne, to również je przeczytam. I zapewne też zakupię, bo Demon luster trafia do moich ulubieńców.

Główną bohaterką powieści jest Ida - młoda dziewczyna, która dopiero od niedawna jest szamanką od umarlaków. Od jak niedawna? Nie wiem, być może poznać wcześniejsze losy bohaterki, dowiem się tego. Jednak to aż tak ważne nie jest. Bo tu są akurat ważniejsze kwestie do omówienia.

Przede wszystkim bohaterow…

O książce - "Clovis LaFay. Magiczne akta Scotland Yardu"

Autor: Anna Lange
Wydawnictwo: Sine Qua Non
gatunek: fantastyka, fantasy, science fiction
Ilość stron: 448
rok wydania: 2016(...) Jacob Snaith miał strasznego pecha. Przyjechać na białym koniu w celu ratowania księżniczki przed smokiem i najpierw natrafić na przebywającego u niej w gościnie złego czarnoksiężnika, a potem zostać razem ze smokiem wyrzuconym przez nią z zamku...
Clovis LaFay... Clovis LaFay... Clovis LaFay... - powtarzam niczym mantra po przeczytanej lekturze.

Chyba po raz pierwszy mogę powiedzieć, że w pełni zakochałam się w postaci fikcyjnej... i chcę go mieć za męża. Pokochałam Clovisa, ale ciężko go tak naprawdę nie pokochać.

Przenosimy się w czasie, do roku 1872. Wtedy to został otwarty nowy podwydział w policji zwany Podwydziałem Spraw Magicznych Londyńskiej Policji Metropolitarnej. W nim pracuje John Dobson, który ma siostrę Alicję Dobson. Do wydziału trafia również Clovis LaFay - człowiek niezwykle tajemniczy, ale przyciągający do siebie.

Polubiłam alternatywny …