Przejdź do głównej zawartości

Dodatki do gazet #1 oraz zapowiedzi

Prawdziwym życiowym wyzwaniem jest szukanie promocji, tańszych rzeczy, konkursów czy dodatków. Robimy to w sklepach, buszując w internecie czy wchodząc do kiosków. Szukamy okazji.

Jedne z nich można znaleźć kupując ulubione lub mniej lubiane gazetki. Ja co jakiś czas będę pisać, co można znaleźć w kioskach. Niestety, na pewno nie będzie to wszystko, chyba, że czasem ktoś mi coś podpowie. :)

W dzisiejszym poście skupię się na gazetkach z książkami, ale znajdzie się też kilka z filmami oraz jedna z kalendarzem. Zapraszam.I. Książki

Uwielbiam szukać gazet z ciekawymi książkami. Czasem jak mnie jakaś zaciekawi, to z chęcią ją kupię. Będąc wczoraj zobaczyłam takie dodatki:

1. "Prawdziwe życie" - gazetka w cyklu "Z życia wzięte", czyli opowieści oparte na faktach. Teraz można ją kupić z książką:
Źródło


Cena gazetki z książką to 8,99 zł. Książki nie czytałam, gazetki nie kupiłam, choć wciąż się nad nią waham. Jednak póki co zdecydowałam, że lepiej nie kupować tomów późniejszych jeśli nie mam i nie czytałam początkowych (chociaż nie powiem, że takowych książek nie posiadam). A "Torebki i strzelanina" to tom III.


2. "Pani domu" ma ostatnio serię książek z dreszczykiem. Pojawia się ona co dwa tygodnie. Kilka książek już z tej serii posiadam. Teraz nie kupowałam, gdyż w moim kioski były tomy VI, VII, a niestety na razie nie chce rozpoczynać nowej serii.

 "Pani domu z książką kosztuje 12,99 zł.

3. "Poradnik domowy" widziałam z dwiema książkami do wyboru
:
Źródło

"Historia snów" szczerze mnie zaciekawiła. Lubię poznawać historyczne znaczenie snów, jakie sny odgrywały rolę w dawnych czasach. Jednak cena gazetki z książką to 16,99 zł. A ja zauważyłam drugą ciekawą książkę, którą musiałam kupić i to trochę taniej:Gazetka z książką "Pamięc absolutna" kosztuje tylko 9,99 zł. A poznać biografię tego autora... oj,dla mnie rewelacja. I już wiem też, że kupię następny numer Poradnika domowego, ale o tym w zapowiedziach na końcu. :)

4. "Cosmopolitan" - w gazetce dla kobiet również możemy znaleźć książkę, jednak ja wolałam ją omijać szerokim łukiem.

Źródło
Gazetka z książką kosztuje 7,99 zł.
5. "Gala" z książeczką za 7,99 zł

II. Filmy

1. "Focus". W moim kiosku focus miał dwa filmy do wyboru. Jeden to jeszcze z poprzedniego miesiąca się zachował, drugi już nowy magazyn z innym filmem.

Październikowe wydanie:
Źródło
Za to w listopadowym znajdziemy:
Źródło

Za magazyn z filmem zapłacimy 29,99 zł

Pamiętam jeszcze jak czasem dołożyli książkę do magazynu. Takim sposobem z Focucsem Historią zakupiłam książkę o seryjnych mordercach - świetna książka, polecam :)

2. "Gala" - magazyn o gwiazdach, w którym też znajdziemy film.
Źródło
Można ją zakupić za 29,99 zł

3. "Viva" też o gwiazdach i też z filmem:
Źródło
Za 29,99 złIII.. Kosmetyki i dodatki ubraniowe.

1. "Party" za 5,99 zł z czapką
Źródło
2. "Gamour" z tonikiem do twarzy za 9,99 zł
ŹródłoIV. Kalendarze

1. "Claudia" z kalendarzem za 11,99 zł
Źródło

V. Zapowiedzi

1. Poradnik domowy - grudniowe wydanie, które będzie można nabyć od 10 listopada. W nim możemy znaleźć takie dodatki jak:

Kalendarz kulinarny na 2017 rok


lub z książkami:
Źródło
Źródło

Źródło


ŹródłoNastępny post z tej serii już wkrótce :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Umil sobie wakacyjny czas na 5 sposobów.

Pomyślałam sobie, że może stworzę post, w którym przedstawię kilka moich sposobów na umilenie sobie czasu wakacyjnego. Nie będzie w tym wpisie niż odkrywczego. Większość sposób na pewno znacie. Aczkolwiek myślę, że będzie to miła odskocznia od moich opinii na temat książek. :)

1. Przy pikniku!
Przeważnie pikniki robię na kocu, jednak odkąd odkrywam pieniek wokół kamieni, to tak sobie przesiaduję z znajomymi. Pieniek służy za stolik, na stoliku zaś dajemy wszystko, co ze sobą przynieśliśmy: jakieś napoje, kanapki (np. z pasztetem Profi, który był ostatnio na promocji :D), czy inne smakołyki (czyt. słodycze).

Moje miejsce jest ciche i spokojne, więc czasem nawet sama się tam wybieram, by się wyciszyć, pomyśleć, zapomnieć o czasie i obowiązkach.

Taka chwila wytchnienia jest potrzebna każdemu z nas, więc ją polecam na sam początek. :)


2. Z książką. :)
Nie mogło zabraknąć książki.

Czy to w domu, czy na dworze, czy w podróży, na wycieczce - zawsze warto mieć ze sobą książkę, by móc przeczytać…

O książce - "Ogarnij swój dzień"

Autor: Karina Sęp
Wydawnictwo: Oficynka
gatunek: poradniki
Ilość stron: 198
rok wydania: 2016Marzenia, ich spełnianie i życie w sposób, jaki sobie wymyśliłam kiedyś i wciąż wymyślam, modyfikuję i realizuję, dodaje mi skrzydeł i powoduje, że ciągle mi się chce.
Następny poradnik, który wpadł w moje ręce. I o którym mogę napisać kilka słów.

Lubię poradniki. Te dobre, te gorsze i te złe. Z prawie każdego można coś znaleźć dla siebie, a jeśli jakiś poradnik jest zły, to można dodać na jego temat opinię w cyklu "tego nie kupujcie! To jest złe".

"Ogarnij swój dzień" jest poradnikiem, który ma za zadanie pomóc w zaplanowaniu dni. W książce znajdziemy pewną rzecz, tekturkę, która może służyć za zakładkę. Tekturka ta zwana jest mapą planów - mapą działań. Na jednej jest stronie jest 9 kwadracików, w których są poszczególne grupy np. na środku jest "Moi bliscy, mój dom, mój dzień, moje życie" albo u góry po lewej stronie: "porządek, przestrzeń, przeźroczystoś…

O książce -"Żniwiarz. Początek obłudy"

Autor: Beata Goździewska
Wydawnictwo: Papierowy Motyl
gatunek: literatura piękna
Ilość stron: 172
rok wydania: 2015Odkąd Ryan pamiętał, zawsze inaczej patrzył na świat. Nie tylko potrafił poczuć, zobaczyć, dotknąć, usłyszeć lub zasmakować wszystkiego wokół. Potrafił spostrzec znacznie więcej. Potrafił zobaczyć duszę.
Następna krótka książka, którą miałam przyjemność poznać. Głównym bohaterem jest Ryan, którego rodzina należy do grona Łowców. Wiecie - osób, które uganiają się za demonami. Ryan posiada dodatkowe moce, na które różni ludzie różnie patrzą.

Historie o żniwiarzach są mi znane różnych źródeł. Żniwiarz kojarzy mi się osobą zakrytą w kaptur, mającą kosę, czyli z Śmiercią. Pamiętam nawet taki serial "Trup jak ja", w którym główna bohaterka umiera i staje się właśnie takim żniwiarzem, który swoim dotykiem zabija.
Chociaż był też inny serial pt "Żniwiarz". Tam główny bohater staje się takim jakby Łowcą Głów, czyli łapie dusze, które uciekły z piekła. Oba seri…