Przejdź do głównej zawartości

Dodatki do gazet #1 oraz zapowiedzi

Prawdziwym życiowym wyzwaniem jest szukanie promocji, tańszych rzeczy, konkursów czy dodatków. Robimy to w sklepach, buszując w internecie czy wchodząc do kiosków. Szukamy okazji.

Jedne z nich można znaleźć kupując ulubione lub mniej lubiane gazetki. Ja co jakiś czas będę pisać, co można znaleźć w kioskach. Niestety, na pewno nie będzie to wszystko, chyba, że czasem ktoś mi coś podpowie. :)

W dzisiejszym poście skupię się na gazetkach z książkami, ale znajdzie się też kilka z filmami oraz jedna z kalendarzem. Zapraszam.I. Książki

Uwielbiam szukać gazet z ciekawymi książkami. Czasem jak mnie jakaś zaciekawi, to z chęcią ją kupię. Będąc wczoraj zobaczyłam takie dodatki:

1. "Prawdziwe życie" - gazetka w cyklu "Z życia wzięte", czyli opowieści oparte na faktach. Teraz można ją kupić z książką:
Źródło


Cena gazetki z książką to 8,99 zł. Książki nie czytałam, gazetki nie kupiłam, choć wciąż się nad nią waham. Jednak póki co zdecydowałam, że lepiej nie kupować tomów późniejszych jeśli nie mam i nie czytałam początkowych (chociaż nie powiem, że takowych książek nie posiadam). A "Torebki i strzelanina" to tom III.


2. "Pani domu" ma ostatnio serię książek z dreszczykiem. Pojawia się ona co dwa tygodnie. Kilka książek już z tej serii posiadam. Teraz nie kupowałam, gdyż w moim kioski były tomy VI, VII, a niestety na razie nie chce rozpoczynać nowej serii.

 "Pani domu z książką kosztuje 12,99 zł.

3. "Poradnik domowy" widziałam z dwiema książkami do wyboru
:
Źródło

"Historia snów" szczerze mnie zaciekawiła. Lubię poznawać historyczne znaczenie snów, jakie sny odgrywały rolę w dawnych czasach. Jednak cena gazetki z książką to 16,99 zł. A ja zauważyłam drugą ciekawą książkę, którą musiałam kupić i to trochę taniej:Gazetka z książką "Pamięc absolutna" kosztuje tylko 9,99 zł. A poznać biografię tego autora... oj,dla mnie rewelacja. I już wiem też, że kupię następny numer Poradnika domowego, ale o tym w zapowiedziach na końcu. :)

4. "Cosmopolitan" - w gazetce dla kobiet również możemy znaleźć książkę, jednak ja wolałam ją omijać szerokim łukiem.

Źródło
Gazetka z książką kosztuje 7,99 zł.
5. "Gala" z książeczką za 7,99 zł

II. Filmy

1. "Focus". W moim kiosku focus miał dwa filmy do wyboru. Jeden to jeszcze z poprzedniego miesiąca się zachował, drugi już nowy magazyn z innym filmem.

Październikowe wydanie:
Źródło
Za to w listopadowym znajdziemy:
Źródło

Za magazyn z filmem zapłacimy 29,99 zł

Pamiętam jeszcze jak czasem dołożyli książkę do magazynu. Takim sposobem z Focucsem Historią zakupiłam książkę o seryjnych mordercach - świetna książka, polecam :)

2. "Gala" - magazyn o gwiazdach, w którym też znajdziemy film.
Źródło
Można ją zakupić za 29,99 zł

3. "Viva" też o gwiazdach i też z filmem:
Źródło
Za 29,99 złIII.. Kosmetyki i dodatki ubraniowe.

1. "Party" za 5,99 zł z czapką
Źródło
2. "Gamour" z tonikiem do twarzy za 9,99 zł
ŹródłoIV. Kalendarze

1. "Claudia" z kalendarzem za 11,99 zł
Źródło

V. Zapowiedzi

1. Poradnik domowy - grudniowe wydanie, które będzie można nabyć od 10 listopada. W nim możemy znaleźć takie dodatki jak:

Kalendarz kulinarny na 2017 rok


lub z książkami:
Źródło
Źródło

Źródło


ŹródłoNastępny post z tej serii już wkrótce :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

O książce - "S.Q.U.A.T. Eksperyment"

Autor: Konrad Kuśmirak
Wydawnictwo:  Czwarta Strona
gatunek: fantastyka, fantasy, science fiction
Ilość stron: 384
rok wydania: 2016


(...) żeński umysł posiada jedną cechę, której nie ma męski - niezwykle rozwiniętą intuicję i empatię, zdolność wyczuwania emocji i wczuwania się w nie.
Na pewno ma dwa duże plusy: wciąga i szybko się ją czyta. Można ją przeczytać w ciągu jednego dnia i czytać zapominając o jedzeniu, piciu i innych ważniejszych sprawach.

Nie znam pierwszego tomu cyklu S.Q.U.A.T., przez co na początku miałam problem z zrozumieniem wydarzeń, czy też wypadków. Jednak później było trochę wyjaśnień odnośnie Rozbłysku, wojny, co pozwoliło mi zrozumieć ten świat.

Wydaje mi się, że gdzieś już spotkałam się z pomysłem, że postapokaliptyczna planeta nie jest przyjaznym miejscem dla ludzi, którzy chcieliby normalnie sobie żyć. Nie wiem, chyba w jakimś filmie był taki pomysł. W takim świecie rządziła anarchia i nikt nie mógł czuć się bezpiecznie. Tak właśnie jest w tej książce. Lecz…

Dodatki do gazet #2

Pierwotnie posty z cyklu "dodatki do gazet" miały być pisane raz na tydzień. Jednak w tym tygodniu muszą pojawić się dwa takie posty, bowiem na pierwszy raz nie dałam rady wszystkiego dopisać. Dlatego dzisiaj jeszcze kilka gazet z dodatkami, podzielonymi jak wczoraj tematycznie.